Stáhněte si ebook zdarma

Jak zvládnout s dětmi cestu autem i letadlem aneb Dovolená začíná už na cestě

  • Chcete se vydat s dětmi na hory nebo k moři?
  • Bojíte se, že už samotná cesta na místo bude s dětmi otrava?
  • Přemýšlíte, jak zabavit starší děti a jestli cestu zvládnete i s miminkem?

Mám pro vás řešení! Stáhněte si zdarma tento eBook a zjistíte, že cestu s dětmi může zvládnout úplně každý. Dozvíte se mnoho konkrétních tipů jak na samotnou cestu autem i letadlem s miminkem, batoletem i se staršími dětmi. Protože dovolená začíná už na cestě!

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

“Skvělý rádce na cesty s dětmi, který rozhodně doporučuji všem mámám, které mají obavy vyrazit s malými dětmi do zahraničí. Přitom je to tak jednoduché a jak píše autorka, jde hlavně o to, být připravena a mít pro ně dostatek zábavy.”
Andrea KašováMentor Self-Confidence, www.andreakasova.cz
"Pokud jste v cestování s dětmi začátečník, rozhodně tento ebook doporučuji. Je v něm hodně užitečných a hlavně praktických rad. Pro mě třeba ohledně postýlky v letadle.. Moc se mi líbí myšlenka ebooku, že dovolená začíná už cestou a tu cestu je fajn si užít:). A díky ebooku zjistíte, jak😉."
Lucie RegenermelováMáma tří dětí, https://luckaregi.cz/
Pokud rádi cestujete, ale máte strach vyrazit na cestu s dětmi, nevíte si rady, jak to vše zvládnout, tento ebook vám dá spoustu užitečných rad a odpovědí na všechny možné otázky. Je opravdu nabitý informacemi a tipy, jak své dítě na cestě zabavit a na co se připravit. Na své si přijdou rodiče malých miminek i větších dětí! Velmi doporučuji :).
Nikola Tačovskáwww.nikolatacovska.cz